پروژه انزو

سر فصل های این پروژه

در شمال ویلا گستره‌ای طولانی در حاشیه دریا و نوار ساحلی از بندر ترکمن تا بندر انزلی دارد، اما بیشتر افراد در جستجوی خرید ویلا در بهترین شهر ساحلی و آن هم در استان مازندران هستند، در این بین شهرستان بندری نوشهر با هتل‌ها و اقامتگاه‌های مختلف و جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیر و فاصله کم بین دریا و جنگل، همچنین دسترسی راحت و آسان به شاهراه‌های اصلی کشور چون جاده کندوان از غرب در حدود 10 کیلومتر- جاده هراز در حدود 100 کیلومتر اهمیت این شهر را در شمال در چشم همه بالا برده است.

خرید و فروش و ساخت ویلا یکی از منابع مهم اشتغال و منبع درآمد برای قشر زیادی از مردم در نوشهر است و به علت توریستی بودن و جذب توریست، این فعالیت پر رنگ‌تر نیز شده است.

نوشهر در غرب استان مازندران واقع شده و دارای دو بخش و 4 دهستان است، همچنین از معدود شهرستان‌های ایران است که در حوزه راه دارای سه ارتباط زمینی، هوایی و دریایی است و مهم‌ترین شهر غرب مازندران به شمار می‌رود.

مساحت نوشهر در حدود 1718 کیلومتر مربع است و این متراژ حدود 7/23 درصد مساحت استان مازندران را به خود اختصاص داده است.

مشخصات فنی پروژه انزو :

شهرک ساحلی انزو دارای 20000 متر زمین است. قطعات زمین ساحلی در بهترین نقطه از نوشهر چلک (انزو) قرار داردکه داراری سند تک برگ بافت مسکونی در متراژ های 440متر تا 470 متر به غیر از پلاک اول آب که هر قواره 1800متری است تعداد قطعات 34 قطعه که جاده 8 متری با تمامی مشاعات از قبیل شبکه سازی آب ،برق ،گاز بر سر هر قطعه که تمامی آنها سنگ فرش ، سر دروازه مدرن ،دیوار کشی مدرن با فاز شب مدرن برای هر قواره دید عالی به جنگل و دریا که دارای جایگاه رمپ و وجت اسکی برای ساکنین شهرک ساحلی ماسه ای میباشد.

دیگر پروژه های ما: